To już V Piknik Rodzinny

piątek, 9 Czerwiec, 2017 - 12:45

Rodzinne spotkanie z św. Antonim
 4 czerwca w parafii św. Antoniego na wzgórzu gołonoskim odbył się III Bieg Antonianski i V Antonianski Piknik Rodzinny. Było to spotkanie przy dobrej muzyce zespołu TWIST, smacznych wypiekach, konkursach i wielu atrakciach przygotowanych dla najmłodszych. I choć pogoda nas troszkę przegonila i pozostał pewien niedosyt to jednak dobrze bo w przyszłym roku przyjdziemy z jeszcze większą chęcią aby świętować Dzień Dziecka i Uroczystość ku czci naszego wielkiego patrona jakim jest św. Antoni.
Do zobaczenia
O.Łukasz - zapraszamy do galerii