Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przeżywamy dwudziestą ósmą niedziele zwykłą jest to zarazem trzecia niedziela miesiąca taca zbierana dzisiaj przeznaczona jest na prace wykonywane przy naszym kościele.  Dzisiaj o godz. 12:30 Msza św. i spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych. 2. We wtorek modlimy się przez wstawiennictwo św. Antoniego z Padwy. Msza św. o godz. 8:00. Popołudniu o godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koro...

Intencje

GodzinaIntencja
8.00
1. Za ++ Zdzisława i Janinę Pajda.
GodzinaIntencja
8.00
2. Za + Krzysztofę Krasnodębską od córki Anny z mężem i rodziną.
GodzinaIntencja
18.00
1.O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej i św. Antoniego dla Adrianny Bienias w 18 rocznicę urodzin od rodziców z siostrą.
GodzinaIntencja
18.00
2. Za + Wiesławę Sikora 21/30
GodzinaIntencja
18.00
3. Za ++ Genowefę i Władysława Grzesińskich.
GodzinaIntencja
18.00
4. Za + Janinę Jałowiec w 20 rocznicę śmierci od męża, dzieci z rodziną.

Statystyka

  • Liczba odwiedzin strony: 1275339

To już V Piknik Rodzinny

Data: 
piątek, 9 Czerwiec, 2017 - 12:45

    Rodzinne spotkanie z św. Antonim
 4 czerwca w parafii św. Antoniego na wzgórzu gołonoskim odbył się III Bieg Antonianski i V Antonianski Piknik Rodzinny. Było to spotkanie przy dobrej muzyce zespołu TWIST, smacznych wypiekach, konkursach i wielu atrakciach przygotowanych dla najmłodszych. I choć pogoda nas troszkę przegonila i pozostał pewien niedosyt to jednak dobrze bo w przyszłym roku przyjdziemy z jeszcze większą chęcią aby świętować Dzień Dziecka i Uroczystość ku czci naszego wielkiego patrona jakim jest św. Antoni.
Do zobaczenia
O.Łukasz - zapraszamy do galerii