Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przeżywamy dwudziestą ósmą niedziele zwykłą jest to zarazem trzecia niedziela miesiąca taca zbierana dzisiaj przeznaczona jest na prace wykonywane przy naszym kościele.  Dzisiaj o godz. 12:30 Msza św. i spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych. 2. We wtorek modlimy się przez wstawiennictwo św. Antoniego z Padwy. Msza św. o godz. 8:00. Popołudniu o godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koro...

Intencje

GodzinaIntencja
8.00
1. Za ++ Zdzisława i Janinę Pajda.
GodzinaIntencja
8.00
2. Za + Krzysztofę Krasnodębską od córki Anny z mężem i rodziną.
GodzinaIntencja
18.00
1.O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej i św. Antoniego dla Adrianny Bienias w 18 rocznicę urodzin od rodziców z siostrą.
GodzinaIntencja
18.00
2. Za + Wiesławę Sikora 21/30
GodzinaIntencja
18.00
3. Za ++ Genowefę i Władysława Grzesińskich.
GodzinaIntencja
18.00
4. Za + Janinę Jałowiec w 20 rocznicę śmierci od męża, dzieci z rodziną.

Statystyka

  • Liczba odwiedzin strony: 1275356

Maryja na Jasnej Górze na was czeka!

Data: 
piątek, 11 Sierpień, 2017 - 21:00

"- Idźcie, bo jesteście oczekiwani! Maryja na Jasnej Górze na was czeka! Wie, że przyjdziecie do Niej" - mówił ks. dziekan Józef Niedźwiedzki oświęcimskim pielgrzymom, którzy 7 sierpnia wyruszyli na Jasną Górę.
8-go sierpnia 2017r  Sanktuarium św. Antoniego z Padwy a szczególnie gołonoska górka , była oazą  postoju dla 750 spragnionych i zmęczonych pątników XXXIV pieszej pielgrzymki z Oświęcimia na Jasną Górę do Częstochowy. Mimo zmęczenia upałem, twarze pielgrzymów uśmiechały się w radosnym powitaniu, przez naszych OO. franciszkanów, Rycerstwo Niepokalanej oraz parafian. Duchowym pokarmem była koncelebrowana wszystkich kapłanów Msza Święta, którzy niestrudzenie pielgrzymują wraz z pątnikami. Po Mszy Świętej przyszedł czas na posiłek, który od kilku lat jest organizowany przez  "Rycerstwo Niepokalanej" z naszej parafii. Serdeczne podziękowanie składamy wszystkim darczyńcom oraz ludziom dobrej woli, którzy  pomogli przygotować  gościnę i posiłek dla strudzonych pątników.

Zapraszamy do galerii: JM