Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, taca przeznaczona jest na prace renowacyjne prowadzone w naszym kościele. Tace na  ten cel od czerwca do sierpnia wyniosły 8736 zł. Ostatnio na remont organów zostało wypłacone 30 tys. zł. W tym miejscu bardzo dziękujemy anonimowym ofiarodawcom, którzy nam bardzo pomogli w tym względzie przekazując dosyć sporą sumę na remonty w kościele. Niech Pan Wam Błogosławi. ...

Intencje

GodzinaIntencja
8.00
1. Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Danuty Lobra i dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana.
GodzinaIntencja
8.00
2. Za + Stanisławę Krygier oraz za ++ Józefa i Henryka Krygier.
GodzinaIntencja
18.00
1. Podziękowanie i prośba o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i św. Antoniego dla Aleksander Mydlarz.
GodzinaIntencja
18.00
2. O Boże błogosławieństwo opiekę św. Antoniego i Matki Bożej dla Marty i Mateusza Pastuszka w 10 rocznicę ślubu.
GodzinaIntencja
18.00
3. Za + Emilię Życińską 9/30
GodzinaIntencja
18.00
4. Za + Jana Bieniec 9/30

Statystyka

  • Liczba odwiedzin strony: 1276000

O. Łukasz odchodzi...

Data: 
niedziela, 25 Czerwiec, 2017 - 20:45

Każda grupa parafialna z nieukrywanym wzruszeniem dziękowała Panu Bogu za dar wspólnoty z Ojcem Łukaszem, który decyzją Ojca prowincjała został przeniesiony do Krakowa, gdzie będzie wychowawcą kleryków. Pożegnanie odbyło się 18 czerwca podczas Mszy św. dla dzieci o godz. 11.00 Ojciec, jak zwykle pamiętał o dzieciach i przekazał im nowe, kolorowe podkładki, na których dzieci siedzą podczas kazań. Dziękując Ojcu Łukaszowi, za wszelkie okazane nam przez niego dobro, ufamy, że będzie dzielił się posiadanymi charyzmatami z przyszłymi franciszkanami. Ożywieni tą nadzieją, obiecujemy nasze wsparcie modlitewne. Smutno nam, jednak wierzymy, że nie żegnamy się na zawsze, a jedynie mówimy - do zobaczenia!

Zapraszamy do galerii: Ela Doniec