Ogłoszenia Duszpasterskie                                                                                                                  ...

1. W intencji wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Rudolfa Bodzek 1/30
Za + Halinę Gad.

25.VI. 2017

1. Dzisiejsza niedziela wpisana jest w oktawę Bożego Ciała. Procesja po Mszy św. o godz. 11:00. Zachęcamy do udziału w procesji w czasie oktawy, zwłaszcza dzieci i młodzież, codziennie do czwartku, o godz. 18:00.

2.Witamy w naszej parafii O. Jana Szewka, który głosi Słowo Boże i wraz z wolontariuszami kwestuje na rzecz akcji w Chęcinach pod hasłem „Cuda pod dachem”.

1. Dzisiaj święto Bożego Miłosierdzia, celem odpuszczenia wszelkich win i grzechów po każdej Mszy św. wspólnie odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia przed ołtarzem Jezusa Miłosiernego. Dzisiaj za odmówienie Koronki można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Po Mszy św. wieczornej dzisiaj  zapraszamy na nabożeństwo uwielbienia z modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj we wszystkich kościołach w Polsce jest przeprowadzana zbiórka do puszek z przeznaczeniem na rzecz ofiar konfliktu syryjskiego.