1. Podziękowanie i prośba o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i św. Antoniego dla Justyny Swoboda.
2. Za + Rudolfa Bodzek 29/30
1. Za + Bronisława Pawlika od żony z rodziną w 1 rocznicę śmierci.
2. Za ++ Cecylię i Władysława Kozak oraz za ++ Cecylię i Józefa Stajno oraz Antoniego, Janusza i Czesława.

Piętnasta Niedziela Zwykła 16.07.2017

1. Przeżywamy piętnastą niedziele zwykłą w ciągu roku liturgicznego. Dzisiaj są zbierane ofiary do puszek na odbudowę spalonej katedry w Gorzowie Wielkopolskim.

2. W czasie wakacji od 1 lipca do 31 sierpnia nie ma w niedzielę mszy św. o godz. 16.00. Kancelaria w czasie wakacji czynna tylko we wtorki i czwartki od 16.00 do 17.30.

3.We wtorek modlimy się przez wstawiennictwo św. Antoniego z Padwy. Msza św.  o godz. 8:00. Popołudniu o godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18:00 nabożeństwo antoniańskie i Msza św.

4. Trwa peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej z racji setnej rocznicy objawień fatimskich. Obecnie  odbywa się na ul. Gwardii Ludowej.

5. Nasze Franciszkańskie Biuro Pielgrzymkowe zaprasza na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 15-21 października 2017r, koszt 780 zł + 150 euro. Szczegółowe informacje na plakatach umieszczonych w gablotach przed kościołem oraz w naszym biurze.

6. W sklepiku przykościelnym możemy nabyć, prasę katolicką, zioła O. Grzegorza.

7.  Wszystkim  życzymy Bożego Błogosławieństwa na cały tydzień.

Dąbrowa Górnicza 16 lipca 2017 roku                              Zakon   Franciszkanów