Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj przeżywamy święto Przemienienia Pańskiego. 2. We wtorek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sosnowcu. W tym dniu pielgrzymi udający się na Jasną Górę z Oświęcimia mają przystanek w naszej parafii. O godz. 11:00 będzie Msza św. Stowarzyszenie Rycerstwa Niepokalanej przygotowuje poczęstunek dla pielgrzymów. Kto chciałby pomóc prosimy o przyjście we wtorek na godz. 9:00. Dziękujemy...

Intencje

GodzinaIntencja
8.00
1. Za + Zbigniewa Kret w 2 rocznicę śmierci od żony, córek i wnuków.
GodzinaIntencja
18.00
1. Za + Stanisława Duś w 5 rocznicę śmierci od żony z rodziną.
GodzinaIntencja
18.00
2. O Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i św. Antoniego dla Marka i Anny Lutkowie w 40 rocznicę ślubu od mamy.

Statystyka

  • Liczba odwiedzin strony: 1268226

"Pieśnią Sławimy Maryję"

Data: 
wtorek, 13 Czerwiec, 2017 - 21:30

Dnia 8 czerwca 2017 roku w Kopalni Kultury w Czeladzi odbył się XIII Finał Diecezjalnego Konkursu Piosenki Maryjnej "Pieśnią Sławimy Maryję". Śpiew to wyraz radości  i miłości, piękny śpiew zachwyca i ubogaca - tymi słowami  pani Mariola Kozioł organizator konkursu powitała wszystkich wykonawców jak i zaproszonych gości, podkreśliła również, że w tym szczególnym roku 2017 w 100 rocznicę Objawień Fatimskich, 300 Lecie Koronacji Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej i 25- lecia powstania Diecezji Sosnowieckiej, uczestnicy konkursu śpiewem sławili Maryję i wielbili Boga.  Honorowym Patronatem ten konkurs obiął ks. bp. Piotr Skucha.                                        Nasz parafialny zespół "Scholka Antolka" zajął I miejsce w kategorii "zespoły" - gratulujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów.  

Zapraszamy do galeri zdięć: JM