Różaniec naszą siłą

wtorek, 3 Październik, 2017 - 21:30

Rozpoczął się miesiąc październik, miesiąc poświęcony rozważaniom tajemnic Różańca Świętego.Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odbywają się codziennie o godz.17.30.                                                                                                 O. Maksymilian Maria Kolbe mówił:                                                                                                                                                                                                                                                                         "Odmawiaj jedną dziesiątkę dziennie, a zobaczysz, że Maryja będzie Cię zmieniała, a przez Ciebie świat. Ale pamiętaj, owoce Różańca są długo niewidoczne, dlatego wydaje się on nudny.
Szatan zrobi wszystko, byś tej modlitwy nie odmawiał, bo wie, że ona otworzy Twoje serce na największą miłość, jaką jest Bóg,i że przez Nią będziesz rządził światem , wypraszając dla niego łaskę pokoju przed obliczem Boga i Maryi".

JM